PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=228096}
8,1 851
ocen
8,1 10 1 851
Kino no tabi
powrót do forum serialu Kino no tabi

9/10

ocenił(a) serial na 9

"Oto mi­niatu­ra kra­ju, w którym wszys­tko dąży do spod­le­nia i wytępienia ra­sy. Jed­ni giną z niedos­tatku, drudzy z roz­pusty[...]" - może się silę na jakiś intelektualizm, czy coś, ale przez cały seans te słowa nie mogły się ode mnie odczepić. Również nie mogłem się pozbyć wrażenia, że Kino no Tabi pod pewnym względem przypomina Fallouta(projekty krypt jako kraje).
Dobra, ale którko i na temat: Anime jest naprawdę dobre, zwłaszcza pod względem treści, z formą trochę słabiej, ale proszę, to jest 2003 rok. OST piękny, aczkolwiek bardzo ubogi. Kreska niezła, ale dziwnie wykorzystana w przypadku postaci. Anime fabularnie przedstawia bardzo wysoki poziom.

Prokop95

Nic nie wiem na temat tego anime, ale czy mnie oczy nie mylą? Cytujesz "Lalkę"? Jeny, jak ja nie cierpię tego kloca :o.

ocenił(a) serial na 9
GimmieShot

Też nie lubię tej książki, ale kilka wątków w niej było spoko ;)

ocenił(a) serial na 10
Prokop95

Tu się zaczęła moja przygoda z Anime (pomijając Dragon Ball'a). Naprawdę wspaniałe kino drogi w wydaniu anime.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones