PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=377099}
6,3 174
oceny
6,3 10 1 174
Mushishi
powrót do forum filmu Mushishi

Właśnie dziś przypadkiem się dowiedziałem że ten film istnieje.Anime ma cudowny klimat po prostu wspaniałe,ciekawe czy film przynajmniej w połowie (w co wątpię) jest tak dobry. Pozdro dla fanów Mushishi.

Bakaniin

Film zdecydowanie nie dorównuje anime, klimat jakiś może i jest, ale zupełnie zatracony zostaje sens, który w anime stanowiły historie ludzi odwiedzonych przez Ginko. Film natomiast skupia się na postaci głównego bohatera i jego przeszłości, co jest zrozumiałe - nie da się w ciągu dwóch godzin wszystkich tych historii przedstawić - ale w efekcie daje taki właśnie niezbyt udany film, właściwie nie wiadomo do kogo kierowany - bo żeby go zrozumieć, dobrze byłoby znać anime, ale jak się zna anime, to ten film pozostawia niemiłe wrażenia. Co więcej, to niepotrzebne rozwinięcie historii Ginko raczej też fanów oryginału nie zachwyci. Według mnie ten film nie powinien był powstać, bo naprawdę można było się spodziewać, że próba skrócenia całości do dwóch godzin będzie porażką. Jedyne co ratuje ten produkt to właśnie szczątki klimatu znanego z anime.

StarfighterPilot

To prawda - film jest zbyt krótki. Chwilami miałem wrażenie, że jest mocno okrojony. Ale mnie z kolei naprawdę w nic w tym filmie nie rozczarowało, ani nie przeszkadzało. Podobały mi się te, niektóre wręcz epizodyczne, nawiązania do serialu. Ale oprócz tego film naprawdę mnie ciekawił i trudność wielką sprawiało mojemu kotu odwrócenie mej uwagi od monitora. Więc cieszę się, że ta dwugodzinna krótkometrażówka jednak powstała.

evannell

gdzie można zobaczyć pobrać ten film???
Bo nigdzie nie mogę go znaleźć

tajfun6

spróbuj "Bugmaster"

evannell

Dzięki już pobieram :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones